Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Certifikáty

Certifikáty

Certifikát pracoviště proškoleného v paliativní péči

 

certifikát-paliativní péče.jpgV závěru roku 2021 získal náš domov Certifikát pracoviště proškoleného v paliativní péči. Naši proškolení zaměstnanci poskytují kvalitní paliativní péči a jejich přístup je zaměřený na zvyšování kvality života klientů domova a spolupráci s jejich rodinami. Cílem je komplexní léčba a řešení bolesti a dalších příznaků nemoci, včetně psychické, sociální a spirituální stránky. Certifikát je udělen na dobu tří let a našim cílem je po uplynutí této lhůty certifikaci obhájit.

 

 

 

 

Certifikát Bazální stimulace®Bazální stimulace . certifikát.jpg

 

Dne 13. listopadu 2020 naše zařízení úspěšně obhájilo certifikaci konceptu Bazální stimulace®. Certifikovaným pracovištěm jsme od roku 2017, kdy byl našemu zařízení udělen certifikát “Pracoviště bazální stimulace“ s garancí Mezinárodní asociace bazální stimulace. Tento koncept péče podporuje vnímání, komunikaci a pohybové schopnosti člověka. 

Platnost certifikátu je do 20.11. 2025.

 

Audit kvality v sociálních službách


certifikát-audit kvality.jpg

V rámci projektu "Audity kvality v sociálních službách" proběhl v září roku 2019 v Domově seniorů Jindřichův Hradec audit zaměřený na dodržování Standardů kvality v sociálních službách. Cílem zařízení bylo nejen plnit zákonné podmínky v sociálních službách, ale hlavně zaměřit se na neustálé zvyšování kvality poskytovaných služeb.