Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Podporují nás

Podporují nás

 

 

 

znak.png

 

V roce 2019  byly v rámci poskytnuté dotace Města Jindřichův Hradec na podporu sociální oblasti pořízeny transportní vozíky na převoz čistého osobního prádla klientů z prádelny a převazové vozíky. Podpora z rozpočtu města činila 87.000,- Kč.

Název projektu : Zkvalitnění poskytované péče klientům sociální služby domov pro seniory v Domově seniorů Jindřichův Hradec nákupem transportních vozíků pro převoz osobního prádla a převazových vozíků.

 

vozík.jpg         vozík2.jpg

 

V roce 2018 byla v rámci poskytnuté dotace Města Jindřichův Hradec na podporu sociální oblasti dovybavena Multismyslová místnost a zakoupen oxygenátor - koncentrátor kyslíku. Podpora z rozpočtu města činila 85.000,- Kč. Název projektu : Zkvalitnění poskytované péče klientům sociální služby domov pro seniory v Domově seniorů Jindřichův Hradec zařazením prvků paliativní péče do ošetřovatelských postupů (nákupem oxygenátoru a dovybavení Multismyslové místnosti pro relaxaci klientů).

 

DSCN6522 (2).JPG

 

 

V roce 2017 byl v rámci dotace poskytnuté Městem Jindřichův Hradec na podporu sociální oblasti zajištěn nástavbový kurz Bazální stimulace pro 14 zaměstnanců přímé péče Domova seniorů a pořízeny myčky nádobí. Podpora z rozpočtu města činila 82.520,- Kč. Název projektu : Zkvalitnění podmínek poskytování sociální služby typu domov pro seniory v DS J. Hradec zajištěním nástavbového kurzu Bazální stimulace pro zaměstnance přímé péče domova a pořízením myček.

 

V roce 2016 byly v rámci dotace poskytnuté Městem Jindřichův Hradec na podporu sociální oblasti pořízeny antidekubitní matrace a zajištěn základní kurz Bazální stimulace pro 14 zaměstnanců přímé péče Domova seniorů Jindřichův Hradec. Podpora z rozpočtu města činila 72.000,- Kč. Název projektu: Zkvalitnění podmínek poskytování sociální služby typu domov pro seniory v DS J. Hradec pořízením aktivních antidekubitních matrací a zajištěním základního kurzu Bazální stimulace pro zaměstnance přímé péče domova.

 

V červenci 2015 bylo v rámci dotace poskytnuté Městem Jindřichův Hradec na podporu sociální oblasti zakoupeno na pokoje klientů sociální služby typu domov pro seniory 15 kusů elektricky polohovatelných pečovatelských lůžek v celkové hodnotě 282.848,- Kč. Podpora z rozpočtu města činila 110.000,- Kč. Název projektu: Zkvalitnění prostředí a podmínek poskytování sociální služby typu domov pro seniory v DS J. Hradec pořízením elektricky polohovatelných pečovatelských lůžek. Tento projekt je spolufinancován městem Jindřichův Hradec.

 

V říjnu 2012 bylo v rámci grantu Jihočeského kraje vyhlášeného na podporu sociálních služeb, které zajišťují péči osobám s demencí, zakoupeno na pokoje klientů sociální služby typu domov se zvláštním režimem 18 kusů elektricky polohovatelných lůžek a 18 kusů nočních stolků v celkové hodnotě 442.693,- Kč (z toho 400.000,- Kč byla podpora z grantu). Název projektu: Zkvalitnění prostředí a podmínek poskytování sociální služby typu domov se zvláštním režimem v Domově seniorů Jindřichův Hradec